Серія короткометражних документальних фільмів “ВИБРАНІ”

Вони не обов’язково щось втратили, хоча таких більшість серед героїв, але усі вони придбали те, що значно більше їхньої втрати чи надбання. Про справжню любов, яка все ж існує; про покликання, що долає будь-які перешкоди; про пісню, яка повертає до життя; про рішення, котрі не вписуються в прагматичну дійсність … – дивіться у серії КДФ «Вибранні»

ПОКЛИКАННЯ

“Я як дарунок від Бога прийняв це одкровення, що зроблю не більше, ніж Бог уже прописав у своєму сценарії для мене. Просто придумати це неможливо. Це надприродньо. Це говорить сам Бог. Це Його план. Це Його бажання. Бог бере тебе, скеровує, і ти стовідсотково знаєш, що це від Нього ” Віктор Сергєєв, пастор церкви м. Мелітопль.

БЕЗ МЕЖ

Маючи своїх шістьох дітей, Кріс і Ліза приїжджають в Україну усиновити ще трьох українських. «Це схоже з тим, що ти береш ніж, розрізаєш торт навпіл і наповнюєш його новою начинкою … Ти ніяк не можеш передбачити, якими будуть наслідки …» – так Кріс описує ситуацію, коли їхня родина поповнилася трьома підлітками з іншого культури, вихованих у державній установі. Шість років потому їхня сім’я знову в Україні . Вірять, покликав сюди їх Бог.

НА ПІВДОРОЗІ

Повернення до життя після втрати не в усіх починається з однієї й тієї ж точки. Горе рухається за власними законами, але від внутрішніх переконань і дій людини залежить наскільки швидко вона пройде через цю глибинну порожнечу і що буде з нею в решті решт далі. Історія Надії Кондратюк допоможе стати більш розуміючими, більш співчутливими й більш стійкими.

Я МАША

Владислав і Мар’яна зіткнулися з проблемою, з якою щорічно в Україні стикається близько 450-ти сімей. З таким нестандартним набором хромосом, за світовою статистикою, народжується одна дитина із семисот. Але несподівано опинившись у цьому числі, кожній сім’ї доводиться проходити цей шлях особисто. Заперечення, відчай, нав’язливе питання: «Чому це сталося саме з нами?»; пошуки диво-рішення як змінити ситуацію; розуміння її непоправності; сльози, депресія, і, нарешті, прийняття – з цього моменту наше життя стає новою реальністю, в якій потрібно навчитися жити.

ЯКЩО ТИ МОЖЕШ

Коли ми побачили цю дівчинку вперше, щось зламалося всередині. Ми вже не могли просто розвернутися і піти. У такі моменти ти стоїш перед вибором. Зараз Катерина і Анатолій виховують 10 дітей.

ЛЮБОВ ПРИХОДЕ

«Я чомусь завжди знала, що вийду заміж не рано, але ніколи не думала, що в 35 буду сама …». Леся на заході України, Стас в її центральній частині жили і вірили, що справжня любов все ж таки існує, і, незважаючи на роки, не варто погоджуватися на менше, дочекатися треба саме її.

ЛЮДЯНІСТЬ

Важно лишь понять, Почему ты, видя, слеп. Це слова авторської пісні Євгена, який через хворобу втратив зір, але не втратив жагу до життя. Його історія є викликом для тих, хто вважаючи себе видючим, залишається нечутливим до Божого голосу й сліпим до потреб ближнього.

 

АННА 

Моя мама була залежна від алкоголю, тому 10 років мого шкільного життя пройшло в інтернаті. ​«Виростеш і станеш проституткою, як всі дівчата звідси» – так прогнозувала вихователька моє майбутнє. Але я обрала інший шлях…