БЛОГ

ЗАРАДИ ЛЮБОВІ

Від егоїзму й некомпетентності до зрілої відповідальності.

Наталя Чорномор – інтерв’юер.

Адріан Буковинський – доктор філософії, експерт у сфері сімейних стосунків.

Відкриваємо принципів побудови міцних та надійних стосунків у шлюбі.

ЗНОВУ В ТРЕНДІ

ЗНОВУ В ТРЕНДІ

Не зважаючи на сучасні тенденції, спрямовані на знецінення ролі сім’ї, подружжя та батьківства, ми зізнаємося, що, як і раніше, маємо глибоку внутрішню потребу у міцних і надійних стосунках.

ГІДНИЙ ПАРТНЕР

ГІДНИЙ ПАРТНЕР

Питання стосунків у молодих людей з певного часу є активованим. Внутрішній радар налаштовано на пошук підходящої людини.

ВЗАЄМНЕ ПІЗНАННЯ

ВЗАЄМНЕ ПІЗНАННЯ

«Я обіцяю … бути вірним тобі у достатку і в злиднях, в горі і в радості, у хворобі і в здравії – … аж поки смерть не розлучить нас»

АСПЕКТИ ЗРІЛОСТІ

АСПЕКТИ ЗРІЛОСТІ

«Зріла цілісна особистість – ключ до успішних стосунків» – це наш наступний постулат і саме про аспекти зрілості, що надають молодим людям можливість будувати самостійне незалежне життя, говоримо з доктором філософії, експертом у сфері сімейних стосунків Адріаном Буковинським.

МИСТЕЦТВО СПІЛКУВАННЯ

МИСТЕЦТВО СПІЛКУВАННЯ

За визначенням фахівців головною проблемою шлюбів, що не склалися, є нездатність подружжя чесно розмовляти одне з одним, відкривати свої душі й ставитися до партнера, як до свого кращого друга.

КОНФЛІКТИ

КОНФЛІКТИ

Несхожості, суперечки, конфлікти. Як впоратися з ними? – говоримо з доктором філософії, експертом у сфері сімейних стосунків Адріаном Буковинським.

ПРОЩЕННЯ

ПРОЩЕННЯ

Немає людини, яка б не погодилась, що у сімейному житті ми потребуємо повної, а не часткової близькості. Але досягти її можна лише за умови абсолютної відвертості з коханою людиною.

2 МОДЕЛІ ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ

2 МОДЕЛІ ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ

Що є таким показником істини для сучасної молодої людини, як не загубитися серед безлічі нав’язливих дороговказів? – говоримо з доктором філософії, експертом у сфері сімейних стосунків Адріаном Буковинським.

ІЄРАРХІЯ ЦІННОСТЕЙ

ІЄРАРХІЯ ЦІННОСТЕЙ

Здатність розрізняти добро і зло давньогрецький філософ Сократ називав ні чим іншим, як вищою мудрістю. Полеміка з цього питання, набуваючи більшого чи меншого розмаху, не вщухає протягом тисячоліть.

СТОСУНКИ З БАТЬКАМИ

СТОСУНКИ З БАТЬКАМИ

Однозначно, для батьків, як і для їхніх дітей це новий етап у житті, який потрібно пройти, це нова роль, яку треба засвоїти. Втім, усе природно і не так складно лише за умови, якщо йти до цього правильним й усвідомленим шляхом.

ПОСПІШАЙТЕ ЧИНИТИ ДОБРО

ПОСПІШАЙТЕ ЧИНИТИ ДОБРО

Протягом 2-х тисячоліть заклик «Любити ближнього» є однією з найголовніших заповідей християнства. Поза всякого сумніву – у цьому є певний сенс – можливо, невідкритий, а, можливо, й втрачений у нашому егоцентрично спрямованому суспільстві.