70-ти річчя Square One World Media

Олесандр Морозов і Наталя Чорномор взяли участь у великій події – святкуванні 70-ти річного ювілею Канадської медіа компанії Square One World Media:
Бачити незмінну вірність Бога протягом багатьох років; спілкуватись з тими, хто жертовно здійснюють працю у різних країнах світу; зустріти тих, хто підтримують і віддано за вас моляться – це надихає.

 

ТОК ШОУ 10

“Від егоїзму й некомпетентності до зрілої відповідальності”. Десяте завершальне ток-шоу проекту “Заради любові” пройшло при повному аншлагу у залі Палацу Культури, що вміщає 700 чоловік. Тут зібралася не тільки наша цільова молодіжна аудиторія, але й представники мерії, освіти, ЗМІ, культури й бізнесу. Тема ток-шоу “На що ти готовий заради любові?” – пролунала як виклик. Відомий український телеведучий Дмитро Карпачев, джазовий біг-бенд з м. Миколаїва, професійна кампанія з озвучки залу, вуличний театр “Брови” з м. Кривий Ріг, волонтерська команда у складі 30-ти чоловік зробили все, щоб цей вечір дійсно став топ-подією у нашому місті. Та, що найголовніше, для багатьох присутніх він став першим кроком на шляху “від егоїзму й некомпетентності до зрілої відповідальності”.

 

Сімейні ціності

На конференції «Ідеї Шелтер+ для криворізької громади» Наталя Чорномор була одним із спікерів. Вона говорила про актуальність сімейних ціностей у сучасному суспільстві та про реальну можливість їх поширення серед молоді у рамках проекту «Заради любові»

Презентації та поширення медіа продукції 

Представники студії неодноразово презентували наші фільми, які стали номінантами конкурсів соціальної реклами на різних телеканалах та теле-майданчиках, в тому числі і у прямому ефірі Першого Національного телеканалу України.

 

Грибні приповісті

Представники студії неодноразово презентували наші фільми, які стали номінантами конкурсів соціальної реклами на різних телеканалах та теле-майданчиках. В тому числі і у прямому ефірі першого національного телеканалу України.

 

Чорномор Юлія – волонтер

Юлія Чорномор, волонтерка студії, чотири роки навчалася у Сполучених Штатах у християнському коледжі Highlands College. Це був унікальний досвід у сфері лідерства та організації івентів. Зараз Юля втілює свої знання на практиці у студійних проектах. Запис радіо програм ‘Історії’, участь у розробці маркетингових стратегій, організації та проведенні живих зустрічей і презентацій.

FM радіо «Світле радіо «Ємануїл»

FM радіо «Світле радіо «Ємануїл»
яке транслює наші програми, відтепер звучить у 7-ми областях України. Це – Київська, Львівська, Харківська, Сумська, Запорізька, Чернігівська, Чернівецька й Дніпропетровська області. А через супутниковий канал – програми звучать по усій Європі.

Подарунок прийомним родинам

На Всеукраїнській конференції «Зміцнюючи родини» (м. Київ)  100 прийомних  родин з різних міст України отримали подарунок від студії  –  диск з серією радіопрограм «Школа батьківства. 

Євангіліє циганському народу

Випущено відео-свідчення про чудеса та життєві перетворення багатьох циган. Проведено свято для 150-ти циганських дітей, на якому вони відчули справжню радість Різдва! За допомогою наших друзів з Канади у церкві «Скінія» обладнана особлива кімната, яка стала рятівним притулком  для циганських дітей, які потерпають взимку  від негоди й холоду. Студією випущено переказ Євангелія від Луки. 

Переклад і запис циганською мовою зроблено пастором циганської церкви «Скінія» – Станіславом Павленковим.

Розробка учбового курсу

“Від егоїзму й некомпетентності до зрілої відповідальності“. Серія освітніх програм по опануванню подружнім та батьківським мистецтвом за участю провідного спеціаліста у сфері підготовки до подружнього життя – ​Адріана Буковинського.

“Элин Дворик” Українською

Дубляж 56-ти дитячих мультфільмів “Элин дворик” українською мовою завершено! З цього приводу відбулося корпоративне свято, на яке були запрошенні усі учасники продакшн й гості. Переклад текстів, пісень, озвучка героїв мультфільмів, запис пісень, аудіо-відеомонтаж – й нарешті українські діти побачуть цікаві програми рідною мовою, які допоможуть їм розібратися в самому собі й у складному світі стосунків та зрозуміти «що таке добре і що таке зле» у світлі Євангелії.