СОЦІАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • Сприяння цільовій молодіжній аудиторії у становленні цілісної, соціально-активної, інтелектуально й духовно зрілої особистості. 
  • Формування у суспільстві високих моральних стандартів, заснованих на християнських цінностях.
  • Створення й поширення концептуального просвітницького контенту через випуск медіа продукції, реалізацію цільових проектів та організацію творчих «живих» зустрічей.

ВИПУСК СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА РОЛИКІВ

До поширення соціальних і просвітницьких фільмів студії долучалися і відомі Українські організації.

Наші фільми отримали визнання на конкурсах:

– Центрального Українського Телеканалу ICTV,

– Всеукраїнської Асоціації «Новомедіа»,

– Всеукраїнської громадської організації «Молодія»,

– Міжнародного фестивалю короткого метру «Банка»

  

ОБ’ЄДНАНІ ДОПОМАГАТИ

Наступає момент, коли слова підтримки виглядають не щиро й недоречно, коли потрібно не говорити, а діяти. Так народився проект, у якому команда студії об`єдналася з МБФ “Mercy’s Hope» та іншими волонтерами, щоб допомогти самотній жінці з 8-ю дітьми вирватися з замкнутого кола безнадії. Разом жили, працювали, харчувалися, молилися, спілкувалися –  таким був тиждень спільного життя нашої команди і сім`ї Любові. У результаті – щоденні зміни у побуті – проведена у двір вода, замінена ел. проводка, побудований туалет і літній душ, зроблений ремонт дитячої кімнати, оброблений город, спиляно величезне дерево, вирішено кілька проблем з комунальними службами та ін; Зміни зовнішні – новий імідж – зачіски й одяг. Зміни в очах – радість і вдячність Богові та людям. Та найголовнише це зміни у серці де з’явилося місце почуттю гідності й надії на інше майбутнє!

ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Знання, які не отримаєш в учбових закладах. Щонеділі – нова тема, новий лектор, нові знання, нове мислення, нове ставлення до життя. Понад 100 студентів стали учасниками відкритих лекцій під відкритим небом.

ENGLISH CLUB

Сезон розмовного Англійського – можливість вивчати, розмовляти, підвищувати свій рівень, знайомитись з історією й культурою, спілкуватись і товаришувати. 

FLY MAMA

Як стати найкращою мамою для своїх дітей, залишитися найкращою дружиною для свого чоловіка й розвинyтися у власному покликанні? Як все встигати й не бути при цьому спустошеною i розбитою? Розповідала спікер ток-шоу, автор системи «Fly mama» Світлана Гончарова.

ЛЕКЦІЇ «СНІД, СЕКС, СТОСУНКИ»

Протягом року учні старших класів усіх шкіл міста відвідали профілактичні лекції, які проводить волонтер студії Олександр Щербаков.