БЛОГ

ШКОЛА БАТЬКІВСТВА

Можливість стати кращими заради тих, хто потребує нас найбільше.

Наталя Чорномор – інтерв’юер.

Вікторія Мельниченко – директорка БФ «Інститут сім`ї» , експерт у сфері дитячої психології.

Тетяна Дік – провідний психолог – реабілітолог.

Розглядаємо психологію особистості, типи обдарованості, принципи формування ціннісних орієнтирів і т.і., щоб краще

розуміти й ефективніше впливати.

ДОБРО І ЗЛО ДО ВИТОКІВ

ДОБРО І ЗЛО ДО ВИТОКІВ

Кроха сын к отцу пришел, и спросила кроха:"Что такое хорошо, и что такое плохо? " – відомий   російський  поет-революціонер Володимир Маяковський, ревний прибічник ідей  комунізму, мав відповідь на це питання: Если ты подряд порвал книжицу и мячик, Октябрята говорят:...

СОВІСТЬ

СОВІСТЬ

Існує думка, що моментом пробудження совісті людини є час, коли вона починає усвідомлювати себе як особистість. Стається це, як правило, у 3-х – 5-ти річному віці.

СТАНДАРТИ БАТЬКІВСТВА

СТАНДАРТИ БАТЬКІВСТВА

Прийняття або безумовна любов – це коли ти приймаєш і любиш дитину без усіляких умов не тому, що вона гарна, здібна, добре навчається, а просто тому, що вона твоя дитина, з усіма її перевагами і недоліками.

ОБДАРОВАНА ДИТИНА

ОБДАРОВАНА ДИТИНА

Що таке обдарованість? Які особливості поведінки й розвитку обдарованої дитини?
З якими проблемами вона стикається? Як батьки можуть надати їй необхідну підтримку? Говоримо з експертом у дитячий психології Тетяною Дік.

СТИЛІ ВИХОВАННЯ

СТИЛІ ВИХОВАННЯ

Коли поведінка дитини стає все більш некерованою, її вчинки викликають тривогу, розбиратися батькам потрібно починати з себе, а не з дитини.

УМОВИ ОБМЕЖЕНЬ

УМОВИ ОБМЕЖЕНЬ

З бігом часу погляди на розвиток та виховання дитини зазнають значних змін. Протягом останнього століття маятник педагогічних рекомендацій широко розгойдується від жорсткого контролю до безладної вседозволеності.