БЛОГ

ІСТОРІЇ

Істина ніколи не лежить на поверхні. Проект Історії – це спроба її відкопати. Осмислити досвід звичайних, і в той самий час незвичайних людей. Прожити чужу історію, і віднайти в ній самого себе, а можливо, навпаки, щось протилежне… У будь якому випадку, ми можемо багато чому навчитись одне у одного.

І БУДЕ ТОБІ ДОБРЕ

І БУДЕ ТОБІ ДОБРЕ

Когда отца не стало, примерно через год после всех этих событий, стоя у гроба, я ощущал себя, во-первых, победителем, потому что я смог переступить через гордость, какие-то предубеждения и пойти навстречу своему отцу.

ВТРАТА Й ШЛЯХ ВІДНОВЛЕННЯ

ВТРАТА Й ШЛЯХ ВІДНОВЛЕННЯ

«Скорбота – це гуркіт всередині та шепотіння зовні», – так письменниця Анна Квіндлер відобразила справжній стан людини, яка переживає втрату. Насправді, говорити про скорботу у суспільстві не прийнято більше, ніж про смерть, яка її породила.

ЛЮБОВ ПРИХОДЕ

ЛЮБОВ ПРИХОДЕ

«Люди встречаются, люди влюбляются, женятся. Мне не везет в этом так, что просто беда…» Ці рядки з відомої пісні радянських часів якнайкраще передають стан наших героїв. Що робити, коли серце мовчить, почуття не відгукуються, на горизонті ніхто не з’являється, а час невблаганно біжить…

ЧОМУ ТИ БАЧАЧИ, СЛІПИЙ

ЧОМУ ТИ БАЧАЧИ, СЛІПИЙ

Євген відверто ділиться з нами своїми відчуттями, тим, про що ми, можливо, не здогадуємося, не замислюємося, можливо, не зовсім і хочемо знати: Яким воно є життя людини, яка живе у дещо іншому вимірі.

ВИКЛЮЧЕННЯ З ПРАВИЛ

ВИКЛЮЧЕННЯ З ПРАВИЛ

«Вчерашних» родителей волновало появление игры «Дочки-матери»… Ведь такие, и другие, сродни этой, игры рождались действительностью, в которой отсутствовал отец…
У Ани же не было и мамы, вернее, мама была, только жила она в другой, омраченной алкоголем реальности.

ЯКЩО ТИ МОЖЕШ

ЯКЩО ТИ МОЖЕШ

Зараз Анатолій з Катериною виховують 10 чудових особливих дітей. Яким воно є, життя молодих батьків такої юрби дітлахів? Що їх хвилює, про що дбають, як вирішують безліч щоденних проблем?

НА ПІВДОРОЗІ

НА ПІВДОРОЗІ

«Ніхто ніколи не говорив мені, що скорбота настільки схожа на страх» Клайв Льюіс.

СОНЯЧНА МАША

СОНЯЧНА МАША

Интервью с Владиславом и Марьяной Бондарьковыми
Мне казалось, что мой лучший друг, которому я доверила всю свою жизнь, которого я любила всем своим сердцем, меня предал. Это было тяжело понять – почему так происходит.

БЕЗ МЕЖ

БЕЗ МЕЖ

«Бути чи не бути?» Запитання, що так гостро пролунало 4 століття тому в знаменитому монолозі Гамлета, невпинно непокоїть наші думки й сьогодні, хоча в дещо іншій інтерпретації, зміщуючи акценти з глобальних питань «життя і смерті» до більш локальних: «патріотизму і прагматизму», «віри і розчарування», «відповідальності за сьогодення чи майбутнє наступних поколінь»…